gototopgototop

WyszukiwarkaO nas PDF Drukuj Email

Wenecja-Canal-Grande-wycieczki-www-bp-sempre-plBiuro Podróży SEMPRE specjalizuje się w przygotowywaniu i realizacji grupowych wyjazdów krajowych i zagranicznych. Nasze propozycje skierowane są głównie do osób będących członkami szeroko rozumianych grup społecznych (np.organizacji emeryckich, związków zawodowych lub grup znajomych), chcących wspólnie podróżować, zwiedzać, bawić się lub odpoczywać. Posiadamy także atrakcyjną ofertę dla nauczycieli i młodzieży szkolnej.
   
Wjazd-Papiea-Benedykta-XVI-pielgrzymki-www-bp-sempre-plBardzo ważną częścią   naszej oferty  są wyjazdy pielgrzymkowe. Zasady, którymi kierujemy się podczas tych wyjazdów,  gwarantują uczestnikom możliwie szeroki dostęp do miejsc kultu oraz wspólny udział w zaplanowanych uroczystościach religijnych.  Przygotowywanie  i realizacji tych podróży odbywa się zawsze w oparciu o sprawdzone wzorce, przy udziale patronujących osób duchownych.

Izrael-Jerozolima-wycieczki-www-bpsempre-plWłaścicielka biura  związana jest  z branżą turystyczną od 1993 roku. Jej wieloletnie doświadczenie w pilotowaniu wycieczek zagranicznych, praktyka w przygotowywaniu programów imprez turystycznych,  czy wiedza na temat rzeczywistych potrzeb i oczekiwań turystów, stanowią trwały fundament firmy. Doświadczenie to przekłada się na dobór odpowiednich, sprawdzonych przez lata, partnerów. Firma korzysta z usług kontrahentów dysponujących komfortową bazą hotelową oraz przewoźników posiadających nowoczesną flotę autokarową. 
Główne kierunki naszych wyjazdów to:  flag_italy1Włochy, flag_croatia1Chorwacja, flag_france1Francja oraz flag_spain1Hiszpania. Jednocześnie zaznaczamy, że z racji znajomości funkcjonowania rynku usług turystycznych, na życzenie klienta, jesteśmy w stanie przygotować korzystną ofertę dotyczącą wyjazdu do innych państw.

Wszystkie nasze programy opracowywane są z dbałością o szczegóły, które wpływają na zadowolenie i komfort uczestników. 
Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz wpływ na ostateczny kształt przygotowywanych wyjazdów.

Mamy nadzieję, że to krótkie wprowadzenie zachęci Państwa do nawiązania z nami  kontaktu, w tym celu z
apraszamy do niezobowiązującego skorzystania z formularza zgłoszeniowego. 
 
Biuro Podróży
SEMPRE

 
Copyright © 2010-2019 Biuro Podrozy Sempre . All Rights Reserved. Configured by K.Sobolewski.